Keresés
2019. június 17., hétfő, Laura, Alida napja

Sport

Messiék vereséggel rajtoltak
A legnagyobb hazai sztár hiányzik – Bra­zília a sérült Neymar nélkül kezdte el a Copa Américát magyar idő szerint szombat hajnalban.
Tour de Hongrie
Neilands a végső győztes, Dina és Valter a dobogón zárt
Krists Neilands nyerte a Tour de Hongrie országúti kerékpárversenyt. A legjobb magyart illető fehér trikót Dina Márton érdemelte ki a 890 kilométeres össztávú viadal végén.
Leányfalun otthonra talált
Kósz Zoltán húsz évig védett az élvonalban, négy olimpia férhetett volna ebbe a két évtizedbe, hiszen már 1988-ban, húszévesen ott volt a szöuli játékokon ötödik helyezett válogatottban.
Hosszú Katinka csúcsformában
Nincs okunk az idegeskedésre. Legendás úszónőnk ugyanis régi önmagát idézi. A háromszoros olimpiai bajnoknő kedvenc számát, a 400 méter vegyest 4:32.52 perces idővel nyerte.
Szombathelyi diadal Körmenden a vasi döntő nyitányán
A Vas megyei két gárda a 2007/2008-as idény után második egymás elleni döntőjére készült: 11 évvel ezelőtt a Szombathely szerezte meg eddigi egyetlen bajnoki címét.
Vasi rangadó az aranyért
Szombaton megkezdődik a férfi-kosárlabdabajnokság döntőjének a párharca: a Körmend a szombathelyi Falcót fogadja. Az esélyek közel egyenlőek.

Vélemény

Cumi
Kifogáskeresésben roppant kreatívak vagyunk – bár a támadás-befejezésben lennénk azok, egy az egyben szemben állva az amerikai kapussal, tíz másodperces lóbálás után.
Argentína az idén is megpróbálja
Azután, hogy kedden lefújták az Eb-selejtezőket, a futballbarátok csak egy nagyobbat szusszanhattak, mert újra sűrű napok elé néznek.
Toronto új NBA-bajnokot ünnepelhet
A Toronto Raptors a párharc hatodik meccsén 114-110-re legyőzte a háromszoros bajnok Golden State Warriors-t egy végig szoros találkozón, és így első kanadai csapatként az NBA bajnoka lett!
Visszatérnek az európai kupaporondra a Fradi jégkorongozói
Az Erste Liga 2018-19-es kiírását – egyben a magyar bajnokságot – megnyerő zöld fehérek elindulnak a második számú sorozatban, a Kontinentális Kupában.
Magyarország kilenc helyet javított a FIFA-világranglistán
A múlt szombaton Azerbajdzsánt idegenben 3-1-re, majd kedden Budapesten Walest 1-0-ra legyőző magyar ladarúgó válogatott pillanatnyilag a rangsor 42. helyén áll.
A vereségre is jó emlékezni
Ötven éve, hogy az Újpest labdarúgói döntőt játszottak a Vásárvárosok Kupájában, a serleget az angol Newcastle United hódította el.
Kapaszkodnának az utolsó szalmaszálba
A magyar válogatott megteremtette annak a lehetőségét, hogy 2020 januárjában egy lépéssel közelebb kerüljön a tokiói részvételhez.
Közel tízmilliárd forintból épül új sportuszoda Veszprémben
Kormányzati cél, hogy az országban mindenhol modern sportlétesítmények épüljenek, hogy minden korosztály színvonalas sportolási lehetőségeket érhessen el.
Három év után nyert szakaszt magyar kerekes a Tour de Hongrie-n
Lovassy Krisztián nyerte a magyar országúti kerékpáros körverseny harmadik versenynapjának első félszakaszát, a tiszafüredi sprintbefutót
Nyerő lett az orosz szinkron
Péntektől vasárnapig a Duna Arénában kerül sor a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) szinkronúszó világkupa-szuperdöntőjére.
A kiesési rangadótól a BL-győzelemig
Ha a harmadik évezredben arra kellett volna tippelni, melyik labdajáték-szakosztály nyeri a Ferencváros történetének első Bajnokok Ligája-serlegét, szinte mindenki a női kézilabdát mondja.
Vissza az oldal tetejére
Tisztelt olvasóink!
A Magyar Nemzet teljes archívumának feltöltése folyamatban van. Hamarosan az összes korábbi cikk elérhető lesz, addig szíves türelmüket kérjük.
a Magyar Nemzet szerkesztősége

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.