Ötven másodperc után kiállították a debreceni labdarúgót

Nem sok időt töltött a pályán vasárnap Baráth Péter a Pécsi MFC elleni másodosztályú bajnoki rangadón.

Forrás: M4SPORT.HU2021. 03. 14. 16:25

Egy percet sem töltött a pályán vasárnap délután Baráth Péter, a DVSC játékosa a Pécsi MFC elleni másodosztályú bajnoki rangadón, Pécsen. A Loki 19 éves középpályása a televíziós közvetítés meccsórája alapján 85:45 percnél lépett pályára csereként, első megmozdulásaként durván odalépett Grabant Bencének, majd Bognár Tamás játékvezető 86:35-nél fel is mutatta neki a piros lapot.

A DVSC honalpján így tálalják az esetet: „A csereként beállt Baráth Pétert kissé érthetetlen módon kiállította a játékvezető.”

Nos, mindenki véleményt alkothat, aki elvisel néhány másodperc reklámot, Baráth ötven másodperce itt tekinthető meg.

A meccset egyébként 2-0-ra nyerte a Debrecen, így továbbra is vezeti az NB II tabelláját. A találkozó első gólját Szécsi Márk szerezte a 6. percben, majd Bényei Ágoston is a kapuba talált a 95.-ben, nem sokkal azután, hogy becserélték. Az első helyen álló Debrecen és a negyedik Pécs között így nyolc pontra nőtt a különbség. A tabellán második helyezett Vasas otthon 1-1-es döntetlent játszott a harmadik Gyirmóttal.