Két másodperccel a ráadás lejárta előtt kapott gólt a Honvéd + videó

Gyenge, gyorsan feledésre ítélt mérkőzésnek tűnt szinte végig a Honvéd és a Kisvárda találkozója a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Aztán az utolsó pillanatok miatt mégis sokáig emlegetni fogjuk e meccset.

2021. 03. 07. 18:11
Honved Kisvarda
Lendül Navratil lába, s két másodperccel a vége előtt megszerezte a győztes gólt a Kisvárda Fotó: Dömötör Csaba Forrás: Nemzeti sport

91 percen és 50 másodpercen át gyötörte egymást – és a nézőket – a Honvéd és a Kisvárda. A kispestiek nem akartak beletörődni a gól nélküli döntetlenbe, a hosszabbításban is erőltették a gólszerzést, kitámadtak, ami megbosszulta magát.

A Honvéd szabadrúgásából indult a Kisvárda támadása... Navratil remek labdát kapott, Tujvel rossz ütemben futott ki a kapujából, Navratil húsz méterről szépen átemelte. 91:58-at mutatott az óra, amikor a labda behullott a Honvéd kapujába.

A játékvezető két percet hosszabbított, középkezdés már nem is volt. Peches vereség, avagy önmagát verte meg a Honvéd.

Honvéd-Kisvárda 0-1 (0-0)

Hidegkuti Nándor Stadion, zárt kapus, v.: Andó-Szabó

Gólszerző: Navratil (92.)

NB I, 25. forduló

Péntek

Diósgyőr–MTK 0-0

Paks–Mezőkövesd 2-2 (0-1), gólszerzők: Haraszti (11-esből 75.), Sajbán (85.), illetve Vutov (28.), Besirovic (76.)

Puskás Akadémia–Újpest 2-1 (1-1), gólszerzők: Knezevic (11-esből 34.), Géresi (72.), illetve Beridze (11-esből 45+1)

Bp. Honvéd–Kisvárda 0-1

Zalaegerszeg–Ferencváros 18.00 (M4 Sport+)