Ismét Ramos mentette meg a spanyolokat

A Real Madrid hátvédje zsinórban az ötödik meccsén is gólt szerzett címeres mezben, ezzel bebiztosítva Spanyolország győzelmét Norvégia ellen.

2019. 03. 25. 11:42
RAMOS, Sergio
Luis Enrique szerint Sergio Ramos nincs megfelelő formában Fotó: Abedin Taherkenareh Forrás: MTI/EPA

Arra lehetett számítani, hogy Spanyolország könnyed sikerrel veszi az Euró­pa-bajnoki selejtezők rajtját, hiszen Rodrigo révén már a 16. percben vezetést szerzett Norvégia ellen. Aztán a mezőnyfölény sokáig meddő maradt, sőt a norvégok büntetőből egyenlítettek a 65. percben. Néhány perccel később ugyanilyen lehetőséghez jutottak a spanyolok, a Ramos szemtelenül panenkázott. A Real Madrid hátvédje zsinórban az ötödik meccsén is gólt szerzett címeres mezben.

Eb-seletjezők, hét végi eredmények. C csoport: Észak-Írország–Fehéroroszország 2-1, Hollandia–Németország 2-3. D csoport: Gibraltár–Írország 0-1, Grúzia–Svájc 0-2. F csoport: Spanyolország–Norvégia 2-1, Svédország–Románia 2-1, Málta–Feröer szigetek 2-1. G csoport: Iz­rael–Ausztria 4-2, Szlovénia–Észak-Macedónia 1-1, Lengyelország–Lettország 2-0. I csoport: Kazahsztán–Oroszország 0-4, San Marino–Skócia 0-2, Ciprus–Belgium 0-2. J csoport: Liechtenstein–Görögország 0-2, Olaszország–Finnország 2-0, Bosznia-Hercegovina–Örményország 2-1.

Mai program. A csoport: Montenegró–Anglia, Koszovó–Bulgária. B csoport: Portugália–Szerbia, Luxemburg–Ukrajna. H csoport: Törökország–Moldova, Franciaország–Izland, Andorra–Albánia.