Korábbi játékosa öngóljával nyert a Fehérvár a Budafok ellen

A Budafok büntetőt is hibázott. Nem mondhatnánk, hogy a szerencse a pártjára állt.

2021. 03. 07. 23:17

A Vidi Zivzivadze révén már a 17. percben vezetést szerzett, ami után azt hihettük, sima vendéggyőzelem születik. Nem így történt. A Budafok, név szerint Kovács Dávid az első félidőben előbb 11-est hibázott, majd Skribek egyenlített.

A második félidő hajrájában egyre nagyobb fölénybe került a Vidi, a győzelméhez azonban szerencse kellett, egy szabadrúgást Zsóri Dániel szerencsétlenül csúsztatott meg. Öngól. A Puskás-díjas ifjú a Fehérvár játékosa, csak kölcsönben szerepel Budafokon.

Győzelmével a Fehérvár tartja a lépést a Puskás Akadémiával.

Budafok-Fehérvár FC 1-2 (1-1)

Budafok, zárt kapus, v.: Zierkelbach

Gólszerzők: Skribek (40.), illetve Zivzivadze (17.), Zsóri (84. – öngól)

Diósgyőr–MTK 0-0

Paks–Mezőkövesd 2-2 (0-1), gólszerzők: Haraszti (11-esből 75.), Sajbán (85.), illetve Vutov (28.), Besirovic (76.)

Puskás Akadémia–Újpest 2-1 (1-1), gólszerzők: Knezevics (11-esből 34.), Géresi (72.), illetve Beridze (11-esből 45+1)

Bp. Honvéd–Kisvárda 0-1 (0-0), gólszerző: Navratil (92.)

Zalaegerszeg–Ferencváros 2-2 (1-0), gólszerzők: Koszta (7.), Futács (67.), illetve Boli (50, 65.)

Budafok–Mol Fehérvár 1-2 (1-1), gólszerzők: Skribek (40.), illetve Zivzivadze (17.), Zsóri (84. – öngól)