Rosszullét lakkpára miatt

–
2004. 11. 08. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nagy teljesítményű ventilátorral szellőztették át a tűzoltók szombaton a Teve utcai rendőrpalota helyiségeit, miután többen is enyhe rosszullétre, fejfájásra panaszkodtak a szolgálatot teljesítő munkatársak közül. Kiderült: a földszinti nagyterem parkettájának lakkozása közben a vegyszer párája beszivárgott az irányítási központba. Tíz alkalmazottat vizsgált meg a helyszínen a mentőorvos, de egészségügyi ellátást egyikük sem igényelt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.