Fagykárelhárítás

Ludwig Emil
2005. 03. 26. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az idei, hideg tél elmúltával megjelentek az építők a Szent Gellért téri kútnál, hogy kijavítsák a kőburkolat szétfagyott darabjait. Lapunkban többször írtunk a 2003 nyarán – több mint 130 millió forintos költséggel – elkészült díszkúttal kapcsolatban felmerült műszaki és egyéb problémákról, legutóbb a fagy okozta károkról. A csütörtöktől a mai napig elvégzett javítási munkálatok során felbontották és kicserélték a kútház körüli térburkolat tönkrement részét, az eredetileg tervezett gyógyvíz helyett azonban továbbra is közönséges ivóvíz folyik a csapból – amikor megnyitják.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.