A pályázattal kapcsolatban a már említett divatcégeknél elmondták: eddig csak az első megbeszélésre került sor, a terveket várhatóan csak hetek, hónapok múlva mutatják be a Belügyminisztérium képviselőinek. A tárgyalásokon csak a tervezés került szóba, a gyártás nem. A kiválasztott modellek alapján készült ruhák sorozatgyártása vélhetően a Bv. Holding Kft.-n keresztül történik majd. A cég létrehozásáról tavaly február 9-én rendelkezett Pintér Sándor belügyminiszter, ezt a Hivatalos Értesítőben akkor megjelent utasítás szerint a BM irányítása alatt álló szervek hivatásos állományának központi ruházati ellátása indokolta.
Divatlázban a rendvédelmi szervek
A divatvilág ütőerén tartja kezét a Belügyminisztérium, a rendvédelmi szervek új egyenruháit ugyanis hazai csúcstervezők készítik el.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!