Nem bízik saját erejében a Jobbik

Mirkóczki Ádám és Pintér Tamás után a Jobbik ifjúsági tagozatának elnöke sem pártja logójával indul októberben az önkormányzati választáson. Keresztesy Gergő a Márki-Zay-féle Mindenki Magyarországa Mozgalom jelöltjeként méreti meg magát. Úgy tűnik, a Jobbik politikusai egyre kevésbé hisznek önmagukban, ezért is hozhattak létre februárban egy tartalék pártot.

2019. 09. 10. 9:46
Mirkóczki Ádám már más színekben kampányol Fotó: Mirkó István
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A megyei elnök szavai, illetve az új párt létrehozásának dátuma egybevág a Jobbik rendkívüli kongresszusának idejével, amikor is alapszabályába bekerült a kettős tagság lehetősége és felmerült egy, a párttal párhuzamos szervezet létrehozásának ötlete is.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.