időjárás 4°C Stefánia 2023. november 28.
logo

Bayer Zsolt: Még egy hülye

Karambolt okozott, majd elhajtott a jogosítvány nélküli fiatal

Magyar Nemzet
Forrás: Police.hu
2023.09.28. 16:45 2023.09.28. 17:07
Karambolt okozott, majd elhajtott a jogosítvány nélküli fiatal

Balesetet okozott egy sofőr Csongrádon, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott a helyszínről – adta hírül honlapján a rendőrség.

Az elkövető április 22-én autójával utazott Csongrád belterületén, a sebességkorlátozást nem tartotta be. A gyorshajtás miatt nekiütközött egy előtte haladó autó oldalának, aminek utasa megsérült. 

A balesetet okozó huszonegy éves helybéli férfi a helyszínről segítségnyújtás nélkül továbbhajtott. 

A rendőrök az adatgyűjtés eredményeként napokon belül azonosították a sofőrt, akiről kiderült, hogy vezetői engedélye sincs. A csongrádi rendőrkapitányságon gyanúsítottként kihallgatták, ahol a bűncselekmény elkövetését elismerte. Segítségnyújtás elmulasztása vétsége miatt indult ellene eljárás, aminek a nyomozását a rendőrök most lezárták, az iratokat pedig megküldték az ügyészségnek.

Borítókép: Illusztráció (Forrás: Police.hu)

Hírlevél feliratkozás
Nem akar lemaradni a Magyar Nemzet cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi naponta elküldjük Önnek legjobb írásainkat.