Hamarosan azonban a házi őrizet is véget ér, a trombitaművész a terveiről beszélt a portálnak, ugyanis engedélyt kapott az orvosától, hogy újra közönség elé lépjen, ugyanis javult az egészségügyi állapota.
Rendszeresen járok kontrollra, együtt tudok élni vele, és a tüdőgyógyászomtól van papírom arról, hogy a betegségem nem akadályoz a munkában, járhatok fellépni, sőt az orvosom szerint a trombitálás, mivel erősíti a tüdő izmait, kimondottan jót tesz! Szóval mindenhová megyek, ahová hívnak!
– jelentette ki Galambos Lajos. Hozzáfűzte, májusban több fellépése is lesz, hiszen áprilisban ér véget a reintegrációs őrizete, tehát nem kell enedélyt kérnie, hogy elhagyhassa a birtokát. „Ez még akkor is kis felszabadulás lesz, ha én jól elvoltam itthon, megbékéltem a helyzettel!” – részletezte a trombitakirály a portálnak. A beszélgetésről videó is készült, ezt ide kattintva tekintheti meg.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!