Negyven én után elfogyott a Centrum-gödör környékén élő emberek türelme, a nyár beköszöntével ugyanis elviselhetetlenné vált környéken a bűz és a szúnyoginvázió – adta hírül a Délmagyar.
Megtalálták a pokol kapuját, bűzös veszélyben töltik a mindennapokat ebben a magyar nagyvárosban
Nemcsak büdös, az egészségre is veszélyes – mondják a helyiek.

Az ott élők szerint a vízzel, sárral és piszokkal teli gödör már nemcsak bosszantó, hanem az egészségre is veszélyes. Egyikük azt mondja, éjszaka nem lehet nyitott ablak mellett aludni, ugyanis azonnal özönlenek be a szúnyogok a lakásba, amint ablakot nyit.
További Belföld híreink
…mocsárgőz van, ez is kedvez a szúnyogok elszaporodásának. Ismerek olyan szegedit, aki szúnyogcsípéstől kapott agyhártyagyulladást
– fogalmaz a portálnak egy ott élő, aki fél attól, hogy megcsípi egy esetlegesen fertőzött szúnyog. A Délmagyar megkereste a telek tulajdonosát, a válaszát a portál cikkében, ide kattintva olvashatja el. A cikkben videót is talál a környéken uralkodó állapotokról.
További Belföld híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!