Zelenszkij katonai szakértője fenyegetőzik: a gázvezetékeket bárhol a világon megtámadhatjuk
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetLeleplező interjút talált az Ellenpont egy ismert ukrán Youtube-csatornán. Roman Szvitan, az egyik legismertebb, Zelenszkijhez közeli ukrán katonai szakértő már márciusban, néhány héttel a Török Áramlat elleni merényletkísérlet előtt arról beszélt, hogy Oroszország ellen bármilyen eszköz megengedett, és az elsődleges célpont az orosz gazdaság és azon belül az orosz gázszállítás. Az orosz gázvezetéket pedig a világon bárhol lehet támadni-tehát akár Szerbiában vagy Magyarországon is. Zelenszkij mindenáron le akarja választani Magyarországot az orosz gázról, ezért avatkozik be a választásba a kétarcú Magyar Péter mellett, és erről szólhat a hétvégi terrorkísérlet is.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!