Most megmutatjuk, hogyan kell gyorsan sminkelni – írja a diétaésfitnesz.hu. Az alábbi sminktrükkök segítenek a rohanós reggeleken.

Medve ölt meg egy férfit
A férfi holttestét a Gyetva községhez tartozó erdős területen találták meg.
Most megmutatjuk, hogyan kell gyorsan sminkelni – írja a diétaésfitnesz.hu. Az alábbi sminktrükkök segítenek a rohanós reggeleken.
A szép smink alapja a tiszta és táplált bőr, ezt sajnos még rohanás közben sem lehet megúszni. Mosakodás után, míg fő a kávéd, vagy magadra rángatod a harisnyát, gyorsan töröld át arcod egy tonikkal átitatott vattakoronggal. Ezután jöhet egy kis bőrtápláló krém.
Sokan úgy gondolják, gondos alapozás nélkül nem szabad sminkelni. Többnyire nem, de ha van egy remek bronzosító púdered, azt bátran felviheted alapozó helyett az arcra. A titok abban rejlik, hogy csak leheletnyit tegyél az ecsetre, és gyors mozdulatokkal dolgozz. Az arccsontokon menj át kétszer-háromszor is, így a pirosítást is kipipálhatod.
Rengeteg időt spórolsz meg, ha reggelente nem használsz erős árnyalatokat. A világos színeknél ugyanis kevésbé látszik, ha nem vagy elég precíz. Tekintetedet pedig remekül kiemeli egy könnyű barack, vagy halványzöld árnyalat is.
A szempillaspirált tilos kihagyni! Minden nő tudja, hogy a festékkel dúsított, hosszabbított szempillák mennyit dobnak a tekinteten! A nagy trükk az, hogy a pillákat kétszer kell átkenni! Miután mindkét szemen befejezted a spirálozást, pillasoronként ismételd meg a festést.
Kapkodva rúzsozni tilos! A legjobb, ha csak egy kislányos halvány rózsaszín szájfénnyel dobod fel az ajkaidat, ezt ugyanis nem lehet elrontani. Ha mégis erőteljes színre vágysz, tedd a táskádba a rúzst, csak akad majd valamikor a nap során öt nyugodt perced, hogy befejezd a sminkelést.
A rohanós reggelekre ajánlott sminktrükkök eredeti cikke elérhető a Diéta és Fitnesz oldalán.
Korábbi cikkünkben arról írtunk, hogy az edzésnek akad néhány velejárója, ami zavaró lehet. Segítünk, hogy ilyenkor is szép és ápolt lehess: Légy a csúcson edzés közben! 5 trükk, amit ismerned kell.
A férfi holttestét a Gyetva községhez tartozó erdős területen találták meg.
A cseresznyevirágzás – a sakura – a Japán kultúra része.
Sokaknak okoz gondot az új időszámításra való átállás.
A hatóságok több családtagot is őrizetbe vettek.
Németh Szilárd európai rezsikörútján utánajárt a lengyel gáz- és áramszámláknak is
A legrejtélyesebb élőlény: nem növény, nem gomba de nem is állat
"Van köztünk majdnem tíz év" - Mihályfi Luca és Hegyes Berci szerelmükről vallottak
Ukrán szélsőségesek fenyegették meg a Mi Hazánk európai parlamenti képviselőjét + videó
Palácsik-Ráthonyi Tímea nem titkolja tovább: ekkor érkezik a kistesó
Lezárult a Ramadán, az utolsó napokban is tízezrek ünnepelték Olaszországban + videó
„A demonstrálók visszaéltek a gyülekezési jogukkal” – hamar vége szakadhat a hídfoglalásoknak
Vírusként terjednek a szexi pompomlány bikinis fotói
Tizenhárom ember ült a buszon, amikor hirtelen, a semmiből felcsaptak a lángok
Hazahozták a Skóciában eltűnt és meghalt tornyospálcai ikrek hamvait
Zaklatási botrány női tornában: aki hibázott az edzésen, annak vetkőznie kellett!
Régi slágert trombitált a Dunában Szabó Bálint a kedd esti Pride tüntetésen + videó
A férfi holttestét a Gyetva községhez tartozó erdős területen találták meg.
A cseresznyevirágzás – a sakura – a Japán kultúra része.
Sokaknak okoz gondot az új időszámításra való átállás.
A hatóságok több családtagot is őrizetbe vettek.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.