Milliárd dolláros potenciál rejlik az MI olajipari alkalmazásában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetJelentős költségcsökkentést és a termelésnövekedést várnak a mesterséges intelligencia (MI) alkalmazásának elterjedésétől az olaj- és gázipari cégek – mutat rá egy a napokban megjelent ágazati értékelés. Az Oilprice.com-on megjelent elemzés szerint az MI-t alkalmazó szereplők 2030-ig akár 80 milliárd dollárral jobb eredményt is elérhetnek.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!