Halálos áldozatai vannak egy kuvaiti robbantásnak

Az Iszlám Állam magára vállalta egy siíta mecset elleni terrortámadás elkövetését.

MTI
2015. 06. 26. 13:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kuvaiti főváros egyik forgalmas negyedében álló mecsetbe a közel-keleti ország síita vallású kisebbsége jár. A pénteki imákat a muzulmán böjti hónap, a ramadán ideje alatt a szokásosnál is több hívő látogatja. A CNN szerint az Iszlám Állam végül magára vállalta a cselekedetet.

A szomszédos Szaúd-Arábiában az elmúlt hetekben két síita mecsetben az Iszlám Állam dzsihadista szervezet hajtott végre robbantásos merényletet.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.