Claudio Durigon, a Liga képviselője beszédében emlékeztetett arra, hogy az ügyészek közötti kiszivárogtatott üzenetekből is kiderült, hogy Salvini ellen összeesküvés volt folyamatban, az ügyészségeken keresztül akarták eltávolítani a politikai életből.
Éppen ezért vissza kell térnie a belügyi tárca élére
– mondta.
Elon Musk amerikai milliárdos, Donald Trump amerikai elnök tanácsosa videó-összeköttetésen keresztül kapcsolódott be a kongresszus felszólalóinak sorába.
Felemelte szavát a tömeges illegális bevándorlás ellen, őrültségnek nevezte a migrációt.
Azt hangsúlyozta, hogy az illegális bevándorlók elpusztítják azokat az országokat, amelyek beengedik őket.
Egész egyszerűen megszűnnek azok az országok, hiszen egy ország nem csupán egy földrajzi kiterjedés, hanem elsősorban az a nép, amely a területén lakik
– mondta Musk. Végül azzal zárta: azt szeretné, ha az Európai Unió és az Amerikai Egyesült Államok között nem léteznének vámok.
Borítókép: Matteo Salvini és Elon Musk a Liga pártkongresszusán (Forrás: X.com/képernyőkép)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!