A fiatalok mozgása lehet az új brit–EU-megállapodás alapja

A brit kormány EU-főtárgyalója szerint „intelligens, ellenőrzött” megoldás körvonalazódik az Európai Unióval folyó tárgyalásokon a fiatalok kölcsönös mozgási szabadságáról. A brit EU-főtárgyaló szerint a kormány céljai között szerepel a kereskedelmi bürokrácia csökkentéséről szóló megállapodás is az EU-val.

Forrás: MTI2025. 05. 19. 8:16
Nick Thomas-Symonds brit EU-főtárgyaló Fotó: Anadolu via AFP
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nick Thomas-Symonds EU-főtárgyaló a vasárnapi BBC-műsorban kijelentette: a brit kormány céljai között szerepel a kereskedelmi bürokrácia csökkentéséről szóló megállapodás is az EU-val, mivel nemegyszer előfordul, hogy például friss élelmiszert szállító kamionoknak 16 órát kell várniuk az uniós határokon, miközben szállítmányuk megromlik.

Borítókép: Nick Thomas-Symonds brit EU-főtárgyaló (Fotó: Anadolu via AFP)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.