Rebrov nem tudja, hogy melyik meccset nézte a Molde edzője

A Ferencváros győzelemmel felérő, gól nélküli döntetlent játszott a Moldéval a Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásának visszavágóján, így az idegenben lőtt több góljának köszönhetően a magyar bajnok jutott be a BL csoportkörébe. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a Fradi edzője a Moldét irányító kollégája mondatára is reagált.

Magyar Nemzet
2020. 09. 30. 0:10
Budapest, 2020. szeptember 29. Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetõedzõje a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezõjének negyedik fordulójában játszott Ferencváros-Molde mérkõzésen a budapesti Groupama Arénában 2020. szeptember 29-én. A magyar bajnokcsapat a selejtezõ utolsó körének visszavágóján - a múlt heti idegenbeli 3-3-at követõen - gól nélküli döntetlent játszott a norvég Molde együttesével, ezzel huszonöt év után újra bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe. MTI/Kovács Tamás Fotó: Kovács Tamás
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Fradiból a játékosokat Botka Endre képviselte, aki a lehető legerősebb csoportba vágyik a BL-ben.

– Olyan nyomás volt rajtunk az elmúlt hetekben, amivel nehéz volt megbirkózni, hihetetlen, hogy be tudtunk jutni a BL-be – mondta a védő. – Erős csoportot szeretnék, mert akkor meglátjuk, hol a helyünk. Nincs kívánságom az ellenfeleket tekintve, legyenek a legerősebbek, és akkor mindenki álma megvalósul.

Sokaké már kedd este valóra vált azzal, hogy a Ferencváros 1995 után újra bejutott a BL-be, ahol a Debrecen 2009-es szereplését követően lesz újra magyar csapat.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.