Koeman: Szoboszlai mindent tud a Liverpool hollandjairól
Koeman azt is elmondta, hogy biztos benne, különleges lesz neki a magyarok elleni NL-meccs, az esélylatolgatásban ugyanakkor nem ment bele, csupán azt jegyezte meg, hogy Marco Rossi csapatának nagy szüksége van a három pontra, de nekik is. Jelenleg két forduló után a magyar válogatott egy ponttal a negyedik, Hollandia négy ponttal a második helyen áll a csoportban.
Ha a Liverpool-játékosok számát nézzük, akkor 3-1 a hollandok javára, hiszen náluk játszik Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch és Cody Gakpo is klubtársukkal, Szoboszlai Dominikkel szemben.
– Virgilék csakugyan jól ismerik őt, de ez fordítva is igaz, Dominik is mindent tud róluk – hangsúlyozta Koeman. – Jóllehet innen nézve mi előnyben vagyunk, mert nekünk három Liverpool-játékosunk van, a magyaroknak csupán egy… Komolyra fordítva: a válogatott labdarúgók manapság már jól ismerik a másikat, mert vagy egy csapatban, vagy egymás ellen játszanak. Régebben még lehettek titkok, ma már nincsenek.
A Magyarország–Hollandia mérkőzés pénteken 20.45-kor kezdődik a Puskás Arénában a Nemzetek Ligája A osztályában.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!