Világsztár apját is túlszárnyalta a spanyol Enrique Iglesias. A 45 éves spanyol énekes lett minden idők legsikeresebb latin előadója a Billboard vonatkozó sikerlistáin (az 1986 óta létező Hot Latin Songs chart, valamint az 1993 óta létező Top Latin Albums) elfoglalt helyezései alapján – írja a Billboard.
Amellett, hogy már több mint 180 millió lemezt adott el világszerte, Iglesias sikeréről sokat elárul, hogy a Hot Latin Songs listáján 189 héten át volt jelen valamelyik dalával, köztük 27-szer a lista tetején.

A tervek szerint Iglesias 2021-ben Oroszországot, az Egyesült Államokat és Kanadát érintő turnéra indul, amennyiben a koronavírus-járvány nem hiúsítja meg a terveit. Az énekes utoljára 2018-ban adott duplakoncertet Budapesten.
Az énekes korábban elárulta, hogy lassan szeretne felhagyni a zenéléssel, és a családjára koncentrálni. Anna Kurnyikova orosz teniszezőnővel nyolc hónappal ezelőtt tovább bővült a családjuk Mary nevű kislányukkal, így kétéves ikreikkel, Nicholasszal és Lucyval együtt három gyermeket nevelnek.
Anna Kurnyikova megmutatta hét hónapos kislányát
Két hónapos korában láthattunk utoljára fotót a kis Maryről, Anna Kurnyikova és Enrique Iglesias kislányáról. A büszke anyuka azonban nem bírta ki, hogy ne mutassa meg gyönyörű csemetéjét új teniszruhájában – szúrta ki a People magazin. Meg is értjük, a kislány egyszerűen tüneményes az ujjatlan galléros felsőben és a csipkés aljú szoknyácskában.
„Wimbledon, jövök!” – poénkodott az anyuka, aki hát- és gerincsérülései miatt vonult vissza az élsporttól 2003-ban.
A kislány, akit szülei csak Mashának becéznek, január 30-án született. A család így öttagúra bővült, hiszen Anna két éve ikreknek adott életet, Nicholasnak és Lucynak.
A teljes cikket az alábbi linkre kattintva érhetik el.