Rekordáron kelt el egy aukción a tavaly helikopter-balesetben elhunyt amerikai kosaras legenda, Kobe Bryant egyik játékoskártyája.

Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Rekordáron kelt el egy aukción a tavaly helikopter-balesetben elhunyt amerikai kosaras legenda, Kobe Bryant egyik játékoskártyája.
A Reuters beszámolója szerint az árverésen a kilétét fel nem fedő vevő 1 795 800 dollárt (mintegy 553 millió forint) adott egy olyan, Bryantet ábrázoló kártyáért, amelyből a világon csak kettőt őriztek meg ennyire tökéletes állapotban.
„A végső ár, amennyit korábban a kosaras egyetlen játékoskártyájáért sem adtak, abszolút rekord, és annak a tanújele, hogy mennyire szerették őt szerte a világon” – idézte a hírügynökség a Goldin Auctions alapítójának, Ken Goldinnak a szavait.
Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság, az NBA néhai sztárja 41 esztendősen, 13 éves lányával együtt tavaly januárban vesztette életét, amikor az őket szállító helikopter lezuhant.
Bryant két évtizedes pályafutása alatt ötször lett NBA-bajnok a Los Angeles Lakersszel, 2008-ban a bajnokság, 2009-ben és 2010-ben a bajnoki döntő legértékesebb játékosának (MVP) ismerték el. Az NBA All Star-csapataiban 18 alkalommal kapott helyet. Az Egyesült Államok nemzeti válogatottjával kétszer (2008, 2012) nyert olimpiát.
Öngyilkossági gondolatairól számolt be Meghan Markle
Meghan Markle-nek a brit királyi család tagjaként érzett magány és intenzív ellenőrzés miatt öngyilkossági gondolatai voltak, miután összeházasodott Harry herceggel – erről maga a sussexi hercegnő számolt be az Oprah Winfreynek adott vasárnapi interjújában.
Eltűnt pásztói nőt keres a rendőrség
Most kiderül, Zelenszkijnek a fotel vagy a tűzszünet a fontosabb
Kiadták a figyelmeztetést: ne küldj több SMS-t, különben...
Végre Trump is megszólalt az orosz bombázók ukrán megsemmisítéséről
Eddig titkolta Törőcsik Franciska, most végre megmutatta: a rajongók szóhoz sem jutottak!
Egy vérfürdő után benyújtotta lemondását az ukrán szárazföldi erők parancsnoka
Orosz válasz: ballisztikus csapás Ukrajnára
Ezek az ételek jobban károsíthatják a májadat, mint az alkohol
Döbbenetes, mit vittek el Münchenből a PSG vandál szurkolói a BL-döntő után + videó
A Fradi megkezdte a bevásárlást a magyar játékosokból – Lisztes Krisztián is hazatérhet
Ukrajna légicsapása globális kockázatokat rejt
Eldőlt, Orbán Viktor lesz 2026 után is a miniszterelnök újabb négy évre
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.