Mi magyarok, akik több mint ezer éve élünk keresztény nemzetként Európa szívé-ben, tudjuk, merre megyünk. Határozott elképzelésünk van arról, hogyan lehet kultúránk, nemzeti értékeink megőrzése mellett versenyképes, modern országot építeni. Vendégszeretettel fogadunk mindenkit, aki tisztelettel és a közös jövő szándékával érkezik.
Annál nagyobb meglepődéssel fogadjuk a Magyarországgal kapcsolatos német és brüsszeli kommentárokat. Karl May emléke ébred fel bennünk, aki bámulatos fantáziájának köszönhetően részletesen leírta a vadnyugatot – anélkül, hogy valaha ott járt volna. De az élet Magyarországon nem a fantázia világában zajlik, és nem is kalandregény. Nemcsak az ismétlődő hamis állításokkal van a gond, hanem azzal is, hogy a tudósítások színvonalának romlása, az országra és a népre vonatkozó ismeret csökkenése miatt a média könnyűszerrel válik politikai pöröllyé.
Kormányzásunk elmúlt tizenegy évében három olyan, az európai jogrendet tiszteletben tartó döntés született, mely a balliberális média és politika által uralt európai térben megbocsáthatatlan bűnnek minősül. 2011-ben az alaptörvényben rögzítettük, hogy a házasság egy férfi és egy nő kapcsolata, 2015-ben nemet mondtunk a tömeges bevándorlásra, és most a magyarokat a nemzeti hatóságaink által jóváhagyott oltásokkal is beoltják. A döntések onnantól bűnnek tekintendők, hogy egy nagy tagállam letér erről az útról (lásd a férfi és nő közötti házasság), és mindaddig bűnnek számítanak, amíg egy nagy tagállam is ezt az utat nem választja (lásd orosz vakcina), és megbocsáthatatlanok maradnak, amíg egy nagy tagállam végül be nem látja majd hibáját (lásd migráció). A baloldal régóta ismert játéka az EPP-n számonkérni, hogy Magyarország állítólag megsértette a demokráciát és a jogállamiságot. Halálos sebet aztán egy jelöltállításkor ejtettek: Weber sarokba szorítva nyíltan kimondta, hogy a Fidesz szavazataival nem akar az Európai Bizottság elnöke lenni. A vágya valóra vált.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!