idezojelek

El leszel kapva, te mocskos állat!

Lakatos Márk-botrány: újabb gyomorforgató részleteket tárt fel egy fontos tanú.

Bayer Zsolt avatarja
Bayer Zsolt
Cikk kép: undefined

„További fontos részleteket közölt a rendőrökkel az a tanú, akiről megírtuk, hogy a közelmúltban hallgatták ki a Lakatos Márk-botrány miatt a rendőrségen. A hatóságnak megküldött beadványban szóba került két nagyon ismert személy, akikhez fiatal fiúkat szállíthattak ki bűnözői körök, de a tanú említést tett olyan szórakozóhelyekről is, ahol az orgiák előjátékai zajlottak a kuncsaftok és a fiatalkorú áldozatok között”.

VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right
Gajdics Ottó avatarja
Gajdics Ottó

Az ellenzék egyre szélsőségesebb

Fricz Tamás avatarja
Fricz Tamás

A globális elit akarja a háborút

Ambrus-Jobbágyi Zsófia avatarja
Ambrus-Jobbágyi Zsófia

Amerika hallgat, Pressman visszarúg

Jeszenszky Zsolt avatarja
Jeszenszky Zsolt

Hol tévedett óriásit a nyugati elit?

A szerző további cikkei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.