- A Bács-Kiskun megyei határszakaszon a rendőrök 14 esetben összesen 106 határsértőt tartóztattak fel Katymár, Kecskemét, Csikéria, Bátmonostor, Balotaszállás, Dávod, Dunafalva, Kelebia és Hercegszántó közigazgatási területén.
- Csongrád-Csanád megyében a járőrök 23 esetben összesen 201 határsértőt tartóztattak fel Mórahalom, Ruzsa, Domaszék, Pusztamérges, Szatymaz, Öttömös, Röszke, Ásotthalom és Szeged közigazgatási területén.
- Pest megyében Inárcs külterületén 11, Veszprém megyében Tüskevár közigazgatási területén nyolc illegális bevándorlót tartóztattak fel a járőrök.
Továbbra is nagy számban érkeznek az illegális bevándorlók a határainkhoz
A Police.hu jelentése szerint a rendőrök március 25-én összesen 326 határsértőt tartóztattak fel, és 133 főt akadályoztak meg az illegális belépésben.

A migránsok ellenőrzésük során afgán, szír, szomáliai, algériai, pakisztáni, jemeni, palesztin, egyiptomi és török állampolgárnak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták igazolni. A rendőrök visszakísérték őket az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
A tegnapi nap folyamán 11 esetben összesen 133 főt akadályoztak meg a rendőrök a hazánk területére történő illegális belépésben. Bács-Kiskun megyében hat esetben 94 személyt, míg Csongrád-Csanád megyében öt esetben 39 főt. Embercsempészés miatt három ember ellen, közokirat-hamisítás miatt négy fő ellen indult büntetőeljárás – írja a magyar rendőrség oldala.
Borítókép: Illegális migránscsoport Csongrád-Csanád megyében. (Fotó: Police.hu)
További Belföld híreink
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Autósok százaira csaptak le a rendőrök, de a java még csak most jön
Mintegy háromezer sofőrnél ellenőrizték az egyenruhások az ittasságot, hullottak a gyorshajtók és még egy „nagy" hal is a horgára akadt a rend őreinek.

Megműtötték Ujhelyi Istvánt
Súlyos, de sikeres beavatkozáson esett át az exképviselő.

Megszólalt a Debrecenben halálra égett férfi szomszédja
Sokkolta a látvány.

Tragédia: eltűnt egy idős férfi Szekszárdon, elhunyt, mire megtalálták
Egy szociális otthonból tűnt el, a rendőrség és mentők együtt keresték.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Varga Judit nagy bejelentést tett: „Egy hosszú út első mérföldkövéhez érkeztem”

Xabi Alonso rögtön felforgatja a Real Madrid csapatát hátul a klub-vb-n + videó

Valóságos nyelvzseni vagy, ha tudod, mit jelentenek a következő, régi szavak!

Egy elhunyt politikusnőt sértegetett Aranyosi Péter + videó

Elképzelhetetlen, amit az Antarktisz jege alatt találtak

Fordulat Brüsszelben: a Bizottság nem kegyelmezett az orosz gáznak, viszont Magyarország a nyertesek között van

Ilyen nincs! A legnagyobb riválisát gyengíti a Ferencváros!

Sergio Navarro lett a DVSC új vezetőedzője

Magyar Péter megjelent a Lázárinfón és tapsot kapott + videó

Magyar Péter az Európai Parlamentben tagadta le, hogy lehallgatta Varga Juditot + videó

Három piros lap, nagy botrány és négy gól a klub-vb eddigi legjobb meccsén + videó

Életveszélyes hal bukkant fel az Adrián
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Autósok százaira csaptak le a rendőrök, de a java még csak most jön
Mintegy háromezer sofőrnél ellenőrizték az egyenruhások az ittasságot, hullottak a gyorshajtók és még egy „nagy" hal is a horgára akadt a rend őreinek.

Megműtötték Ujhelyi Istvánt
Súlyos, de sikeres beavatkozáson esett át az exképviselő.

Megszólalt a Debrecenben halálra égett férfi szomszédja
Sokkolta a látvány.

Tragédia: eltűnt egy idős férfi Szekszárdon, elhunyt, mire megtalálták
Egy szociális otthonból tűnt el, a rendőrség és mentők együtt keresték.