Teljes útzár van érvényben, nagy baleset történt az M1-esen

Kamionnal ütközött egy autó.

Forrás: BM Országos Katasztrófavédelmi Főiazgatóság2025. 02. 19. 19:52
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Óbaroknál teljes szélességében lezárták a sztráda érintett szakaszát – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. A közleményben tudatták, egy kamion és egy személyautó ütköztek össze Óbaroknál, az M1-es autópálya 44-es kilométerszelvényénél, Hegyeshalom irányába. Hozzátették:

 a baleset következtében a kamion felborult.

 A helyszínre riasztott tatabányai hivatásos, valamint a bicskei önkormányzati és önkéntes tűzoltók végzik a műszaki mentést. A sztráda érintett szakaszát teljes szélességében lezárták – hívták fel rá a figyelmet a közleményben.

Borítókép: Illusztráció (Fotó: Pexels)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.