Utolsó kívánságának megfelelően helyezik végső nyugalomra Bényi Ildikót

Lánya a temetés időpontját is elmondta.

2025. 03. 20. 8:28
Bényi Ildikó
Bényi Ildikó Forrás: Facebook
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bényi Ildikót március 24-én, hétfőn 11 órakor helyezik végső nyugalomra Hernádvécsén – közölte lánya Instagram-oldalán. „Életem legszomorúbb napja. Nagyon szeretlek” – írta a bejegyzésben Tótfalusi Fanni, amelyben azt is hangsúlyozta, hogy a szertartást a média kizárásával tartják, és nem készíthető vagy osztható meg róla semmilyen felvétel.

Bényi Ildikó évtizedeken át meghatározó alakja volt a magyar televíziózásnak, különösen a közszolgálati műsorok világában. A Hernádvécsén született és ott felnőtt műsorvezető pályája során mindig fontosnak tartotta szülőföldjét, így nem meglepő, hogy családja úgy döntött, ott helyezik örök nyugalomra.

A temetés zártkörű lesz, a család kérésére a nyilvánosság nem vehet részt a megemlékezésen.

Mint a Magyar Nemzet is megírta, Bényi Ildikó súlyos betegség után több mint egy hete hunyt el.

Borítókép: Bényi Ildikó (Forrás: Facebook)

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.