Borítókép: Halomba dobált nemzeti zászlók a Tisza Párt tavaly decemberi, pécsi rendezvénye után (Forrás: Facebook)
Földre dobálták a tiszások a magyar zászlókat Magyar Péter eseménye után
„A gyűlés végén aztán a résztvevők a földre, egy halomba dobálták össze a zászlókat, mintha lejárt volna a szavatosságuk, és már nem kellenének senkinek” – írta egy résztvevő a Tisza Párt pécsi rendezvényéről. Az eseményről szóló beszámoló szerint ez volt az esemény legőszintébb pillanata: a legfontosabb nemzeti szimbólumunk díszletként szolgált, majd szemétként végezte.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!