Nyáron indulhat meg az orosz offenzíva

Mihajlo Zsirohov ukrán szakértő nem jósol túl sok jót Kijev számára.

Forrás: Mandiner2023. 12. 26. 13:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szakértő leszögezte:

Erről nyugati elemzők is beszélnek. A Bild anyaga már felvázolja Oroszország terveit Harkiv, Dnyipro városának elfoglalására és Ukrajna felosztására a Dnyeper folyó mentén. Néhány brit katonai szakértő is nagyjából ugyanezt jósolja.

Az ukránok eszerint mind kilátástalanabb helyzetbe kerülnek, és nagy az esélye annak, hogy hamarosan békekötésre vagy legalábbis tárgyalásokra kerülhet sor a felek között.

Borítókép: Ukrán tüzérségi rendszer működésben (Fotó: Telegram/Volodimir Zelenszkij)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.