A New Chitose repülőteret üzemeltető Hokkaido Airports szerint helyi idő szerint délután fél öt körül kaptak bejelentést. A baleset akkor történt, amikor a Korean Air gépe felszállásra készült – közölte a légitársaság illetékese.
Míg a Korean Air repülőgépén több mint 280 utas és személyzet tartózkodott, a Cathay Pacific gépen már nem voltak utasok, miután megérkezett – jelentette az NHK. A tűzoltóság tájékoztatása szerint tűz nem volt, és egyelőre senki sem sérült meg. Csak ma több mint 46 járatot töröltek a repülőtéren a heves hóesés miatt. A reptér szóvivője nem nyilatkozott az üggyel kapcsolatban.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!