Lavrov kubai munkalátogatása elején egyébként azt mondta, hogy a Nyugatot felelősségre kell vonni, amiért lábbal tiporja az ENSZ Alapokmányának kulcsfontosságú elveit.
Kuba első kézből tudja, mi az illegális nyomásgyakorlás, a teljes embargó, amelyet az USA legitim cselekvési módszerként véd. Ez elfogadhatatlan a nemzetközi közösség többi tagja számára, de ez nem állítja meg Washingtont
– nyilatkozta az orosz tárcavezető.
Borítókép: Az orosz külügyminisztérium sajtószolgálata által közreadott képen Bruno Rodríguez kubai külügyminiszter (j) orosz partnerét, Szergej Lavrovot fogadja Havannában 2024. február 19-én (Fotó: MTI/AP/Az orosz külügyminisztérium sajtószolgálata)




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!