Borítókép: Szergej Lavrov orosz külügyminiszter Moszkvában tárgyalt Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel (Forrás: Facebook/ Szijjártó Péter)
Orosz–magyar találkozó: ezt mondta az orosz külügyminiszter Szijjártó Péternek
Szergej Lavrov orosz külügyminiszter szerint a békepártiak képviselik a helyes megközelítést az orosz–ukrán konfliktusban, szemben azokkal, akik Oroszország stratégiai vereségét követelik a harctéren. A Szijjártó Péterrel folytatott moszkvai tárgyalásán az orosz tárcavezető kifejtette, hogy a háború okainak kezelése nélkül nem lehet tartós megoldást találni. Rámutatott, hogy számos nemzetközi kezdeményezés indult a érdekében, köztük Orbán Viktor békemissziója.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!