A Liverpool örülhet: Ekitiké nem Amerikában landolt
A Frankfurt amerikai keretének fontos érdekessége, hogy Hugo Ekitiké neve nem szerepel a listán. A 23 éves francia csatár az Eintracht legértékesebb játékosa, és napok óta azt harsogja a sajtó, hogy a Liverpool futballistája lehet egy hozzávetőleg 90 millió eurós ajánlat keretében.
Nos, Ekitiké nem az Egyesült Államokba utazott a Frankfurttal, hanem Liverpoolba az ügynökével, hogy átessen az orvosi vizsgálaton, majd aláírja a várhatóan hat évre szóló szerződését. A bejelentés bármikor megtörténhet.
A Liverpool egyébként Szoboszlai Dominikkel, Kerkez Milossal és Pécsi Árminnal a fedélzeten szintén most utazott edzőtáborba Ázsiába, ahová hamarosan Ekitiké is követheti őket.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!