2013-ig ki kell tartania

A szakértői kormányt vezető Mario Monti olasz miniszterelnök megígérte, hogy a 2013-as parlamenti választáson nem indul egyetlen politikai erő jelöltjeként sem.

WA
2011. 11. 20. 17:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A bukott miniszterelnök szerint Montinak szüksége lesz pártja, a Szabadság népe támogatására, ha sikeresen akar működni. „Monti nem engedheti meg magának, hogy ne hallgasson ránk. A Szabadság népe a legnagyobb parlamenti párt, és mellőzhetetlen igazodási pont lesz a kormánya számára” – fogalmazott Berlusconi.

A politikus óva intette Mario Montit attól, hogy a pártja számára elfogadhatatlan intézkedésekkel kísérletezzen. „Montinak ki kell tartania 2013-ig… Ha olyan intézkedéseket hoz, amelyek ellentétesek az őt támogató pártok irányvonalával, mint például a vagyonadó bevezetése, akkor nem lesz képes erre” – jelentette ki Silvio Berlusconi.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.