Új Demokrácia Központot indít a Fidesz

Újra indul a fideszes választási jogsegélyszolgálat. Az Új Demokrácia Központ – akárcsak elődje a 2002-es választások idején – az esetleges jogsértésekről várja a bejelentéseket.

MNO
2006. 02. 25. 16:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hétfőtől Új Demokrácia Központ néven választási jogsegélyszolgálatot működtet a Fidesz a választások tisztasága érdekében – jelentette be szombaton Szájer József európai parlamenti képviselő és Kontrát Károly, a központ vezetője.
Kontrát Károly szerint a központ – amelyet a 2002-es választások előtt hívott életre először a Fidesz – legalább a választások második fordulóját követő 15 napig működik majd a budapesti Polgárok Házában. A kampány és a választások során ide panasszal az állampolgárok az őket ért jogsértések miatt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.