A füvezés miatt kicsapták az iskolából

A tatai Eötvös Gimnázium fegyelmi bizottsága kizárta azt a diákot, akinél Erdélyben marihuanát találtak, és a román hatóság pénzbírsággal sújtotta.

MNO
2008. 05. 28. 9:35
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Katona Márta, az intézmény igazgatója elmondta: mindhárom tanuló ellen, akit a román hatóság előállított, fegyelmi eljárást kezdeményezett. Két fiatalt Romániában csak tanúként hallgattak ki, idehaza a magyar rendőrök indítottak ellenük vizsgálatot. A nyomozás lezártáig felfüggesztették ellenük a fegyelmi eljárást. A kizárás is csak azután lép hatályba, ha jogerőre emelkedik az egész tantestület által hozott határozat, ami várhatóan az idei tanév utolsó tanítási napja után lesz.

(kemma.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.