Rövid hét a BÉT-en is

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Nem sokan gondolták, hogy a rövdített, háromnapos hét alatt milyen sok minden történhet a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX kereken fél százalékot gyengült az elmúlt héten, de ezt a lassulást nem a hazai események, hanem inkább a nemzetközi behatások okozták. A hangulatváltozás középpontja szerda volt, amikor az index 2,03 százalékot zuhant.

2001. 11. 05. 0:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.