Mélypont felé közelítve

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A sorozatos negatív hatások mellett egyre mélyebb depresszióba kerültek a tőkepiacok a múlt hét kereskedési napjain. Mivel hétfőn a WorldCom csődöt jelentett, ezért a tőzsdék feszült figyelemmel várták az újabb könyvelési visszaélések felszínre kerülését. A WCom-ügy az Egyesült Államok történelmének legnagyobb csődje, még az Enronét is felülmúlja. Elemzők szerint a kozmetikázott eredményadatok valószínűleg az összes cégnél fellelhetőek.

2002. 07. 28. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.