Lanyhuló érdeklődés
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetCsökkenéssel zárták a kereskedést a nemzetközi tőkepiacok: az FTSE és a DAX értéke egy százalék alatti leértékelődést mutatott, míg a Budapesti Értéktőzsde részvényeit jegyző BUX 1,45 százalékos csökkenéssel fejezte be a napot. A magyar tőzsdemutató a nyitást követő első fél órában előbb 11 050 pontig, majd kora délután 10 950 pontig zuhant. A nap végén a gyógyszergyártók árfolyamának megfordulása következtében enyhe korrekciós hullám keletkezett, de az nem tudta átlendíteni a BUX-ot a nyereség irányába.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!