Röviden

MTI
2005. 05. 30. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A vég

Szentkirályi

Nem vesz részt az SZDSZ a köztársasági elnököt választó parlamenti szavazáson – közölte tegnap Kuncze Gábor pártelnök. Ha tehát a liberálisok az év legfontosabb politikai eseményét ennyire tartják, mi levonjuk a végkövetkeztetést. Semmi helyük a magyar politikai életben.

Ítélet után ugrott ki a bíróság erkélyéről
Elhunyt a kórházba szállítás után az a férfi, aki levetette magát tegnap a Fővárosi Bíróság második emeletéről, miután elsőfokon tíz év fegyházbüntetést kapott, és elrendelték előzetes letartóztatását. D. Szabolcs jelezte ügyvédjének, hogy a tárgyalóterem erkélyén telefonálni szeretne, majd leugrott. A vád szerint D. Szabolcs három éve elrabolt egy nőt, többször megerőszakolta, ráadásul a férjétől kétmillió forintot próbált meg kizsarolni. Az ügyben a bíróság belső vizsgálatot indított, amelynek eredménye ma várható. (MTI)

Magyar segítség
Járványmegelőző és fertőtlenítő csoport indult az árvíz sújtotta bánsági és vajdasági falvakba Makóról. A polgári védelem munkatársai két-két napot töltenek Romániában és Szerbiában, ez idő alatt elkezdik Ótelek és Jánosfölde, valamint Módos és Pádrány házainak fertőtlenítését. (MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.