Viperával, azaz teleszkópos fémbottal többször megütötte tegnap hajnalban egy budai játékterem alkalmazottját egy fiatalember, majd elvette az éjszakai bevételt a negyvenhárom esztendős férfitól – tudtuk meg a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletén. A támadó gyalog menekült el a Karinthy Frigyes úti szórakozóhelyről a Petőfi híd felé. Az alkalmazott megsérült, a bűnöző kétszázezer forintot zsákmányolt.
Két ismeretlen szerdán este lerohanta, majd kirabolta egy pénzváltó tulajdonosát és alkalmazottját Siófokon. A HavariaPress értesülése szerint a két sértett hazafelé tartott, amikor az ismeretlenek a nyílt utcán erőszakkal elvették a pénzváltó aznapi bevételét, több millió forint értékű valutát.
Hova menjünk a két ünnep között?















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!