Abramovics figyel a Malévra
Ismét megerősítette a Malév iránti érdeklődését Borisz Abramovics orosz üzletember, aki az AirBridge társaság főrészvényeseként várja a lehetőséget, hogy újból indulhasson, ha tendert írnak ki a magyar légitársaság magánosítására. Az öt légitársaságot tömörítő AirUnion társaság résztulajdonosa várja a lehetőséget, hogy ismét versenybe szállhasson a Malévért. Abramovics megerősítette, hogy más légicégekre is figyelnek, példaként említve a CSA cseh légitársaságot, mert ott is tervezik az állami tulajdonban lévő részvénycsomag eladását. (MTI)
Az EU-átlagnál olcsóbb a mi autónk
Az új autók árai Magyarországon öt százalékkal az európai átlag alatt álltak az év utolsó negyedévében – olvasható a PricewaterhouseCoopers tanácsadó cég tanulmányában. Különösen drágák az új autók Dániában: 91 százalékkal magasabbak az európai átlagnál. Tavaly az összes új jármű értékesítéséből a dízelmeghajtású autók részaránya 49 százalékot tett ki, 7 százalékkal többet, mint egy évvel korábban. Ausztriában ezzel szemben a dízeleladások 3,7 százalékkal mérséklődtek tavaly, a benzinüzeműeké viszont 11,4 százalékkal bővült. (MTI)
Több matrica fogyott januárban
Az Állami Autópálya-kezelő Zrt. januárban 16 százalékkal több éves matricát értékesített, mint 2005 első hónapjában. A legtöbb matricát a D1-es, illetve a D2-es kategóriájú gépjárművekre adták el. Az idén az éves matricák gyengébb ragasztóval, a rövidebb érvényességű matricák pedig bevágás nélkül készülnek, így könynyebben eltávolíthatók a szélvédőről – közölte a társaság. (MTI)
Hatalmas lebőgés volt Magyar Péter vasárnapi fóruma, alig voltak rá kíváncsiak + fotó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!