Nem javult, de nem is romlott Toller László állapota az utóbbi napokban – közölte lapunkkal a pécsi polgármester felesége. Részletesebb tájékoztatást azonban csak az MTI-nek ad a család, illetve az idegsebészeti klinika igazgatója. Az asszony cáfolta azokat az újból megjelent ízléstelen híreszteléseket, miszerint Toller László elhunyt.
Pécs irányítását egyelőre az egyik alpolgármester, Kunszt Márta végzi, őt Horvátországban értük utol. Azt mondta, nyári szünetre készülnek, a város dolgai pedig jól mennek, köszönhetően a hivatali apparátusnak. A helyhatósági választások közeli időpontja miatt szükségtelennek tart egy időközi polgármester-választást, noha az már szinte biztos, hogy Toller László nem tudja majd tovább vezetni a várost. Októberre az MSZP feladata lesz majd jelöltet állítani – mondta.
Juhász István, a szocialista párt városi elnöke közölte, folyik a kampány, készülnek a választásra, továbbra is Toller László a hivatalos polgármesterjelöltjük. – Egyelőre megviseltek, mégis bizakodók vagyunk vele kapcsolatban. Még nem gondolkodtunk arról, hogy kit jelöljünk a helyére, ha már teljesen egyértelművé válik, hogy nem épül fel októberig. Arra sem tudok válaszolni, mikor foglalkozhatunk ezzel a kérdéssel legkorábban – fűzte hozzá. Juhász cáfolta azt az információt, miszerint ő pályázna a polgármesteri székre.

Újabb harckocsikkal bővült a dandár – képeken mutatjuk a high‑tech páncélos szörnyeket