Kézigála: elkeltek a kapusok

Munkatársunktól
2006. 12. 19. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Megkezdődött a december 30-i E.ON kézilabdagála All Star-csapatainak választása. A szurkolók által megszavazott 14 férfi és 14 női játékos alkotta keretből a két csapatkapitány, a Budapest Bank-FTC balátlövője, Tóth Tímea és az MKB-Veszprém beállója, Gál Gyula a Sport TV műsorában naponta választ egy-egy posztra csapatába egy női és egy férfi játékost. Az első alkalommal a kapusok voltak soron. Az Ászok kapitánya, Tóth Tímea a férfiak közül végül Tatai Péter mellett döntött, így a Gál által vezetett Királyokat Szathmári János erősíti majd. Pálinger Katalin és Triffa Ágnes közül a veszprémi beálló választhatott elsőként, és a női válogatott csapatkapitánya szerepel majd együttesében, a Vasas ifjú tehetsége, Triffa Ágnes pedig ezúttal a fradista Tóth oldalán lép pályára. Legközelebb a jobbszélsők kerülnek „terítékre”.
A SYMA Sport- és Rendezvényközpontban sorra kerülő E.ON kézilabdagálára jegyek 2980 forintért az IBUSZ-irodákban kaphatók.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.