Szilvásy elismerte, hogy távozik

Szilvásy György kancelláriaminiszter tegnap elismerte, még a héten távozik a Miniszterelnöki Hivatal (MeH) éléről. Szólt arról is, hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal (NBH) körüli botrányok, valamint családi okok miatt hagyja ott a bársonyszéket. Gyurcsány Ferenc ugyanakkor nem sokkal később azt mondta, még nem döntött ez ügyben. A Fidesz arra kéri a miniszterelnököt, hogy saját vállalatbirodalmán belül keressen állást a távozó kancelláriaminiszternek.

2007. 06. 14. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.