Röviden

MN
2007. 07. 04. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Újabb autóreklámcég a piacon
Az Il Ferro csődje után is talált az Index internetes hírportál egy, a társaság által alkalmazott módszerhez igen hasonló elvek alapján működő céget Debrecenben. A Rolfautó – hasonlóan az Il Ferróhoz – 95–165 ezer forintos biztosítékot kér, s cserébe havi 30-40 ezer forintot fizet két évig, amennyiben a rendszerhez csatlakozó elhelyezi a cég által közvetített hirdetést autóján. A csődbe jutott társasággal szemben a Rolfautónak azonban, úgy tűnik, igazi, készpénzzel fizető ügyfelei is vannak. (MN)

Még zavartalan a keksztermelés
Rövid távon biztosan nem érinti a magyar kekszgyárakat a Danone-csoport kekszüzletágának adásvétele – közölte tegnap Nagypál Judit, a Győri Keksz Kft. humánerőforrás-vezetője. A Danone-csoport kedden jelentette be, hogy tárgyalásokat kezd a Kraft Foods Inc. vállalattal a kekszüzletág adásvételéről. Közben folyik az a termelésátszervezés, amit a Győri Keksz Kft. tavaly novemberben jelentett be. A vállalat székesfehérvári üzemében heteken belül elkezdi a Győrből áttelepített keksztermékek gyártását. (MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.