Verekedőket keresnek a rendőrök

Hírösszefoglaló
2007. 07. 09. 23:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendőrség keresi azokat, akik a szombati homoszexuális-felvonuláson erőszakos cselekményeket követtek el Budapesten – jelentette ki Kondorosi Ferenc, az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium államtitkára. Elismerte, hogy az erős rendőri jelenlét ellenére nem sikerült „tökéletesen megakadályozni” a bűncselekményeket, de az elkövetőket megtalálják, és megkapják méltó büntetésüket.
Az SZDSZ a szombati események miatt ötpárti nyilatkozat elfogadását javasolja a parlamenti pártoknak, amelyben tiltakoznak a rasszizmus, az intolerancia ellen. A Fidesz úgy véli, a rendőrség alkotmányos kötelezettsége a közrend fenntartása.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.