Szigorúan ellenőrzött esküvő
Sem látványos tüntetéssel, sem hangos bekiabálásokkal nem zavarták meg szombaton Horváth Ágnes egészségügyi miniszter keszthelyi esküvőjét. A pár nyugalmát legfeljebb éppen a védelmükre kirendelt biztonsági személyzet „háborgathatta”, hiszen a tárcavezetőt és vőlegényét még a fotózásra is tucatnyi biztonsági szakember kísérte el. A biztonságiak közbeavatkozására azonban nem volt szükség, mert a „hívatlan vendégek” csak egymás között szidták a minisztert.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!