Gyurcsány és az istenadta nép

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Kellő parlamenti támogatás híján Gyurcsány Ferenc népszavazásra vinné a hétpontos, a közélet tisztaságával kapcsolatos csomagját, méghozzá egy időben a Fidesz és a KDNP által kezdeményezett referendummal. A Fidesz még nem döntötte el, hogy támogatja-e a kormányfő közjogi indítványait.

Zsebõk Csaba
2007. 10. 18. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.