Orbán: A válságkezelő Mekk mestert keresik + Videó + Képek
A miniszterelnök elismerte, hogy megbukott, és most a válságkezelő Mekk mester szerepét keresik – mondta el Orbán Viktor a Jövőkép címmel megjelent könyv pénteki bemutatóján. Komoly, felelős ember ebben nem vesz részt – tette hozzá. A Fidesz elnöke bizakodásra okot adónak nevezte, hogy sokan a legnagyobb csábításnak is ellenálltak – jelentette az eseményről az MNO helyszíni tudósítója.• Matolcsy: Szakítani kell a neoliberális közgazdaság-tudománnyal
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!